اسپری تثبیت کننده آرایش مک

همه چیز درباره اسپری فیکساتور مک

اسپری تثبیت کننده آرایش مک

هر کسی می دونه که لوازم آرایشی مک جزو یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برند ها در لوازم آرایشی هست. در این مطلب می خوام درباره اسپری تثبیت کننده (setting spray) یا همون اسپری فیکساتور آرایشی مک صحبت کنم.
ولی قبل از پرداختن به خود اسپری تثبیت کننده مک، اجازه بده اول کمی درباره نقش فیکساتور هایی از این قبیل صحبت کنم.

دقیقا فیکساتور در آرایش چه کاری میکنه؟

فیکساتورها از مواد پلیمری برای ثابت کردن آرایش استفاده میکنن و دقیقا به همین علت شما  نباید تو آرایش های روزانه از این اسپری ها استفاده کن، چرا که استفاده زیاد هر چیزی برای بدن ضرر داره. حتی اگر از اسپری تثبیت کننده مک هم که شناخته شده و با کیفیت عالی هم تهیه شده تغییری توی قضیه ایجاد نمیکنه و نباید زیاد استفاده شه تا ندانسته به پوست خودتون آسیب نرسونید.
فیکساتورها از دو طریق می‌توانند صورت شما را در برابر ریختن میکاپ مقاوم کند. یکی ایجاد چسبندگی بر روی صورت است و دیگری به وجود آوردن حالتی که توقف فعالیت های پوستی مشهور است.

به طور کلی فیکساتورها دو کار را روی آرایش پوست شما انجام میدن، اولی همون جور که از اسمش مشخص هست فیکس کردن و ایجاد حال چسبندگی روی صورت که مانع ریزش و از بین رفتن آرایش میشه و دومی هم به نوعی توقف فعالیت پوستی (انگار که زمان متوقف شده).

فیکساتور لوازم آرایشی مک و توانایی های منحصر به فردش

این فیکساتور با قدرت بینظیرش میتونه به لایه های زیرین آرایش شما نفوذ کنه و مواد آرایشی را بهم و بعد به صورت بچسبونه، (انگار یه نقاب روی صورت گذاشتی)  :))
در این میون به خاطر عرق کردن پوست اگر از اسپری تثبیت کننده نامرغوب استفاده کنی؛ زمان ماندگاریش روی پوست پایین میاد و چیزی نمیگذره که نقالب میفته :(( و آرایشتون به هم میریزه.

چسبندگی فیکساتور لوازم آرایشی مک

گاهی اوقات آدم دوست داره خیلی راحت و بدون استرس دست روی صورت آرایش کرده خودش بکشه و نگران پخش شدن و پاک شدن آرایشش نباشه. وقتی از اسپری تثبیت کننده مک و اونم به درستی استفاده کنی، میتونی بدون نگرانی دست روی آرایشت بکشی و لذت ببری :))

نحوه استفاده از فیکساتور مک

این فیکساتور به صورت مایع است و بدون که وقتی کارت تموم تموم تموم شد باید از آن استفاده کنی. از فاصله ۳۰ سانتی متری بسته به حجم صورتتان مایع فیکساتور را روی صورتت بپاش و اجازه بده خودش با جریان هوای معمولی خشک بشه.
توجه داشته باش که به هیچ عنوان وقتی از این اسپری فیکساتور مایع استفاده کردی، اونا باد نزن و یا از سشوار برای زودتر خشک شدن فیکساتور روی صورتت استفاده نکن چرا که ممکنه اسپری فیکساتور به لایه های زیرین میکاپت نفوذ نکنه و اون نتیجه دلخواه را نگیری.

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی